Decydując się na wybór konkretnego warsztatu warto zapytać się czy firma dysponuje wykwalifikowanymi monterami  instalacji LG. Zgodnie z obowiązującymi przepisami monter instalacji LPG powinien odbyć  szereg szkoleń i kursów  podnoszących kwalifikacje. Na rynku istnieje wiele warsztatów gazowych, które zatrudniają przypadkowych ludzi bez podstawowej wiedzy dotyczącej takich zagadnień jak montaż instalacji gazowej LPG,  nie wiedzących co to prawidłowe strojenie i kalibracja instalacji LPG w samochodzie.

W naszej firmie dbamy o udział w specjalnych szkoleniach dla monterów instalacji LPG. Potwierdzają to certyfikaty potwierdzające wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu montaż, regulacji i napraw instalacji LPG.

Zajmujemy się instalacjami gazowymi od 2004 roku. Od początku prowadzimy montaż  instalacji LPG w Wilanowie i Ursynowie.  Nasz profesjonalizm i doświadczenie w autogazie zaowocował nawiązaniem współpracy z klientami zainteresowanymi montażem instalacji LPG w Republice Południowej Afryki.  Byliśmy pierwszymi, którzy z sukcesami na dużą skalę realizowali montaż instalacji LPG dla klientów biznesowych a także współpracowaliśmy przy  projekcie rozwoju  i promowania autogazu organizowanym w Johannesburgu przez władze prowincji Gauteng. Polecamy odwiedzić naszą stronę o instalacjach gazowych  przeznaczoną dla klientów w RPA  http://autogasafrica.co.za/